۵۵۰ واحد تجاری

۵۵۰  واحد تجاری

«مرکز تجاری اُپال» در زمینی به مساحت ۷۲۱۶ متر مربع بنا شده که با ۹ طبقه ‏ی وسیع در زیرزمین و 17 طبقه ی بسیار مدرن و زیبـا در ارتفاع، مساحت کل این مجتمع  به بیش از۱۳۰ هزار متر مربع می رسد.

 این مجموعه‌ی عظیم با دارا بودن بیش از۵۵۰ واحد تجاری با تنوع مشاغل و اصناف از برندهای معتبر ایران و جهان، ۷ طبقه پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۱۸۰۰ دستگاه اتومبیل، هایپرمارکت وسیع، نمایشگاه منحصر به فرد اتومبیل، مجموعه‌ی فودکورت و کافی شاپ، رستوران و باغ سبز رویایی به وسعت ۴ هزار متر مربع، واحدهای ویژه‌ی تجاری در دو طبقه، رستوران‌های مجلل VIP، کلوپ ویژه ورزش و نشاط، پل ارتباطی در ارتفاع ۴۵متری، پَد هلی‌برد و بسیاری ویژگی‌های دیگر، بی‌گمان در آینده نزدیک پررونق‌ترین مرکز خرید شمال غرب تهران خواهد بود.

از ویژگی‏های دیگر «مرکز تجاری اُپال» که در طراحی کم‏ نظیر آن فراهم آمده، امکانات جابجائی و حمل و نقل در تمامی طبقات است که با پیش‏ بینی ۱۰ دستگاه آسانسور 21 نفره، یک دستگاه آسانسور ماشین‏ بر و 56 دستگاه پله برقی مدرن و زیبا تأمین شده است.

2 رمپ عریض و استثنایی، ورود و خروج و تردد روان اتومبیل‏ ها را به طبقات این مجتمع فراهم می‏سازد؛ یکی رمپ ورودی واقع در شمال شرقی مرکز تجاری با دسترسی به خیابان 20 متری و دیگری، رمپ خروجی واقع در جنوب‏ غربی مرکز تجاری با دسترسی آسان به بلوار ۳۵ متری کوهستان.

تخلیه هوای پارکینگ‏ ها به وسیله ‏ی جت‌فن‌های بسیار قوی، استفاده از تجهیزات الکتـرونیکی مـدرن برای هدایت وکنتـرل اتومبیـل‏ ها در پارکینگ ‏ها، رعایت دقیق ضوابط و مقررات آتش ‏نشانی با بهره‌گیری از کامل ترین و مجهزترین سیستم‏ های اعلام و اطفاء حریق برای تأمیـن امنیـت مجمـوعه، همچنیـن به‌روزترین نیروگاه تولید هم زمان برق، حرارت و برودت (CCHP) از دیگر ویژگی‌های «مرکز تجاری اُپال» است.